• PODRĘCZNIKI, KLASA PIERWSZA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas PIERWSZYCH po odbiór wiosennej części podręcznika. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.
    Podręczniki dla klas 3 będą dostępne w ciągu najbliższych dni, prosimy śledzić ogłoszenia na stronie i na librusie.

• PODRĘCZNIKI, KLASA DRUGA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas DRUGICH po odbiór wiosennej części podręcznika. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.
    Podręczniki dla klas 1 i 3 będą dostępne w ciągu najbliższych dni, prosimy śledzić ogłoszenia na stronie i na librusie.

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • REFORMA EDUKACJI

2 marca 2017 r. o godz. 16:00 w Zespole Szkół nr 5 w Tychach, ul. Edukacji 11 ("Budowlanka") odbędzie się spotkanie przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Katowicach z rodzicami uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjów, poświęcone wdrażanej reformie edukacji. Zapraszamy do udziału!

• Rodzice uczniów klas szóstych

Drodzy Rodzice Uczniów klas VI

Informujemy, że w związku z projektem przekształcenia Gimnazjum nr 11 im. Jana III Sobieskiego w Tychach w Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi odbędzie się spotkanie informacyjne - Dzień Otwarty – 7 marca 2017 o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej. Serdecznie na nie zapraszamy.

Zapraszamy uczniów do nowo otwieranych klas VII naszej szkoły:

- dwujęzycznych z językiem angielskim jako językiem wiodącym;

- ogólnodostępnych .

Nasze atuty:

- jednozmianowość,

- doświadczona kadra pedagogiczna,

- dobrze wyposażone pracownie, dostosowane do prowadzenia zajęć z fizyki, chemii, biologii, geografii i pozostałych przedmiotów,

- świetlica szkolna, obiady,

- bezpieczna szkoła objęta monitoringiem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Tel. 32 227 27 49

Email: gim11@gim11.tychy.pl

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Gimnazjum nr 11 im. Jana III Sobieskiego

w Tychach

• WAŻNE DATY

Kalendarz roku szkolnego 2016/17 i inne ważne daty można sprawdzić TUTAJ

• RODZICE UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Drodzy Rodzice Uczniów klas VI

W związku z reformą edukacji i projektem przekształcenia Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w Tychach w Szkołę Podstawową z oddziałami dwujęzycznymi, serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 14 – 15 lutego 2017r. w godz. 16.00 – 19.00. Będzie okazja obejrzeć szkołę, spotkać się z nauczycielami i uczniami, a przede wszystkim poznać naszą ofertę i uzyskać wiele informacji.

Zapraszamy uczniów do nowo otwieranych klas VII naszej szkoły:

- dwujęzycznych z językiem angielskim,
    - mundurowej,
    - ogólnodostępnych z innowacjami edukacyjnymi,
    Nasze atuty:
    - nowoczesne metody pracy, programy autorskie,
    - jednozmianowość,
    - doświadczona kadra pedagogiczna,
    - świetnie wyposażone, multimedialne pracownie: biologiczna, chemiczna, fizyczna, geograficzna, językowe, matematyczne, historyczne, polonistyczne,
    - świetlica szkolna, obiady,
    - bezpieczeństwo (m. in. szeroko rozbudowany monitoring)

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
    jedynkaa@poczta.onet.pl

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
    Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w Tychach

• PODSUMOWANIE KONKURSÓW

Informacje o wynikach szkolnych konkursów TUTAJ. Apel z wręczeniem nagród - 17 II

• PORZĄDKI!

Prosimy o odbieranie ubrań i butów, które dzieci pozostawiały na terenie szkole (do odbioru w szatni). Zapomniane śniadaniówki i bidony czekają na swoich właścicieli w świetlicy. Po 10 lutego rzeczy, które pozostaną będą przekazane do MOPS-u.

• KONKURS SZOPEK

Organizatorzy IX Rodzinnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych postanowili w tym roku przyznać nagrodę publiczności. Więcej informacji TUTAJ. Zachęcamy do głosowania!

• WYWIADÓWKI

We wtorek, 10 stycznia, odbędą się wywiadówki podsumowujące pierwszy semestr 2016/17. Klasy 4-6 – godzina 17:00; klasy 1-3 – godzinę podają wychowawcy; 16:00 – spotkanie Rady Rodziców. Serdecznie zapraszamy!

• ŻYCZENIA

Wszystkim – Rodzicom, uczniom, absolwentom, przyjaciołom szkoły – najserdeczniej życzymy SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

• KONKURS

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w szkolnym konkursie literackim „Okiem bożonarodzeniowego karpia…” Szczegóły TUTAJ

• REFORMA EDUKACJI

W związku z wdrażaną reformą oświaty udostępniamy materiały przygotowane przez MEN i Kuratorium:
    List Śląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, Samorządowców
    Broszura informacyjna "Dobra Szkoła"
    "Mapa Drogowa Reformy Edukacji"
    Plakat "Dobra Szkoła"

Informujemy o możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami Ministerstwa Edukacji Narodowej.
    Linki do stron Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Katowicach.

• PODRĘCZNIKI, język niemiecki

Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia języka niemieckiego do biblioteki po odbiór podręczników. Biblioteka jest czynna od 8.00 do 16.00.

• DZIĘKUJEMY!

Świetlica szkolna dziękuje Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu naszego udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym na pl. Baczyńskiego, a Rodzicom i uczniom za wszystkie zakupy odwiedziny, dobre słowa i uśmiechy. Życzymy wesołych Świąt!

• STRONA ŚWIETLICY

• WYNIKI KONKURSU

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród szkolnego konkursu plastycznego na ozdobę świąteczną odbędzie się we wtorek, 20 grudnia, godz. 13:00, obok choinki na I piętrze. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu!

• OGŁOSZENIE BIBLIOTEKI

Biblioteka przypomina uczniom klas 4-6 o możliwości dostarczenia spisu przeczytanych książek. Więcej TUTAJ

• "WESOŁA JEDYNKA"

Nowy numer gazetki szkolnej (16 stron opowiadań autorstwa uczniów!) można nabyć w bibliotece. Zapraszamy!

strona: