• BIBLIOTEKA ZAPRASZA

Biblioteka jest już czynna, od 8:15 do 16:00.
    Zajrzyj na stronę biblioteki, a zwłaszcza przeczytaj informacje dotyczące podręczników.

• BUDŻET OBYWATELSKI

Do dzisiaj - piątku, 22 września - można głosować na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego. Jest wśród nich rozbudowa naszego placu zabaw! Więc prosimy i gorąco zachęcamy do oddawania głosów.

Jak to zrobić? Najprościej zagłosować można przez internet - na stronie www.razemtychy.pl

Kto może zagłosować? Osoby (powyżej 16 roku życia) – zapraszamy więc do głosowania również starsze rodzeństwo, babcie, dziadków, znajomych. Każdy głos na wagę złota!

Na projekty zgłoszone dla Starych Tychów mogą głosować tylko osoby w tym okręgu zameldowane. Szczegółowy wykaz ulic znajduje się TUTAJ. Tych, którzy mieszkają w innych okolicach Tychów również gorąco zachęcamy do zagłosowania na projekty zgłoszone w Państwa okręgach.

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

Spotkanie Rady Rodziców 12 września o godz. 17:00. Prosimy o przybycie jednego przedstawiciela z każdej klasy.
    Wywiadówki – 13 września (godzinę podają wychowawcy).

• OBIADY

Rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci jadły w szkole obiady proszeni są o zgłoszenie się w dniach 4-8 września do pani intendentki w celu podpisania stosownej umowy.

Obiady będą od 11 września. Ponieważ bardzo dużo dzieci je obiady - podobnie jak w poprzednich latach prosimy o dostosowanie się do harmonogramu (KLIKNIJ)

• PODRĘCZNIKI 2017/18

Od poniedziałku, 4 września, zapraszamy do biblioteki po odbiór podręczników. W klasach 1-3 podręczniki odbierają Rodzice/prawni opiekunowie, w klasach 4-7 uczniowie mogą odbierać sami. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00
    Informacja o podręcznikach do religii na rok szkolny 2017/18 TUTAJ. Podręczniki do religii uczniowie kupują we własnym zakresie!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września w godz.:
    klasy I i II - godz. 10.00
    klasy III i IV - godz. 9.00
    klasy V - VII - godz. 11.00

• ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach serdecznie zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas I na spotkanie organizacyjne w dniu 29 sierpnia 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00.

Na zebranie proszę przynieść bilans sześciolatka.

• Życzymy wszystkim UDANYCH WAKACJI!

• Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2016/17:

klasy 1 - 3 godz. 9:00

klasy 4 - 6 godz. 11:00

• PIKNIK RODZINNY

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas XIII Pikniku Rodzinnego. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

• KONKURS "SUPER KSIĄŻKA!"

Wyniki wiosennej edycji konkursu "Super książka!" TUTAJ

• PODRĘCZNIKI

Dziękujemy wszystkim, którzy w terminie oddali wypożyczone książki i podręczniki. Zapominalscy przynoszą podręczniki (płyty z podręczników do języka angielskiego) w przyszłym tygodniu (26-30 VI). Codziennie (oprócz wtorku – mamy konferencję) w godz. 9.00 do 14.00. Większość zawiadomień o konieczności zapłacenia za zniszczone podręczniki została przekazana Rodzicom i uczniom. Ponieważ zawiadomień było w sumie kilkaset – część z nich zostanie przekazana w późniejszym terminie.

• ZWROT KSIAŻEK

Na wakacje wszystkie wypożyczone książki muszą wrócić do biblioteki. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili - oddają książki w poniedziałek lub wtorek, najpóźniej w środę! Informacje o zwrocie podręczników - niżej.

• WAKACYJNE PORZĄDKI

Przypominamy wszystkim uczniom o konieczności zabrania swoich rzeczy z szatni. Najpóźniej do końca czerwca. Po tym terminie ubrania i buty pozostawione w szatni zostaną przekazane do MOPS-u.

• ZWROT PODRĘCZNIKÓW, kl. 1-3

W klasach 1-3 podręczniki zbierają wychowawczynie w klasach. Podręczniki z angielskiego też. Proszę sprawdzić, czy w książce jest właściwa płyta CD (płyta mp3)!
    Informację o ewentualnej konieczności zapłacenia za zniszczony podręcznik przekażemy przed końcem roku szkolnego, po komisyjnym sprawdzeniu stanu podręczników.
    Jeżeli podręcznik jest oprawiony w okładkę samoprzylepną – proszę jej nie odklejać i oddać podręcznik razem z okładką!!!

• ZWROT PODRĘCZNIKÓW, kl. 4-5

Uczniowie klas 4-5 oddają podręczniki osobiście w bibliotece. Proszę sprawdzić, czy w książce z angielskiego jest właściwa płyta CD (płyta mp3)!

• CYFROWO BEZPIECZNI

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z prezentacją na temat bezpieczeństwa cyfrowego dzieci i młodzieży (TUTAJ)

• PIKNIK RODZINNY!

Zapraszamy w sobotę, 10 czerwca, na nasz PIKNIK RODZINNY! Zobacz plakat. Zachęcamy do udziału w konkursie na najlepszy strój hawajski (więcej tu). Spotkajmy się w przedwakacyjnym nastroju!

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

Spotkanie Rady Rodziców 6 czerwca, godz. 17:00 (s. 22) - zapraszamy po jednym przedstawicielu z każdej klasy. Wywiadówki 7 czerwca, godzinę podają wychowawcy. Serdecznie zapraszamy!

• WAŻNE DATY

Kalendarz roku szkolnego 2016/17 i inne ważne daty można sprawdzić TUTAJ