• CARITAS DLA HOSPICJUM

Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę darów dla Śląskiego Hospicjum dla Dzieci. Więcej informacji TUTAJ

• NIECZYNNY PARKING!

Ze względu na odbywający się w czwartek, 27 kwietnia, Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym parking przed szkołą będzie nieczynny

• "TEROZKI SE POGODOMY..."

W środę 26 kwietnia, o godz. 10.30 w budynku Muzeum Miejskiego w Tychach (ul. Katowicka 9) odbędzie się finał XXI Międzyszkolnego Konkursu Gwary Śląskiej „Terozki se pogodomy…” Konkurs jest otwarty dla publiczności. Zapraszamy!

• REKRUTACJA 2017/18

Od 13 marca można zapisywać dzieci do szkoły na rok szkolny 2017/18 (KLIKNIJ TU). Zapisy dzieci spoza rejonu, których starsze rodzeństwo uczy się w naszej szkole będą możliwe od 19 kwietnia.

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy uczniów i Rodziców do udziału w konkursie fotograficznym "W Tychach jest naprawdę pięknie". Szczegóły TUTAJ

• KONSULTACJE I RADA RODZICÓW

W środę, 5 kwietnia, zapraszamy Rodziców na konsultacje (godzinę podają wychowawcy). O 16.00 spotkanie Rady Rodziców. Serdecznie zapraszamy!

• MEGAMISJA

Zapraszamy Rodziców na zajęcia otwarte z programu Mega Misja - 7 kwietnia o godzinie 17.15 w świetlicy szkolnej. Więcej informacji TUTAJ

• KONFERENCJA DLA RODZICÓW

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach zaprasza rodziców i opiekunów na konferencję pt: Bezpieczne przywiązanie”. 18 marzec 2017 w godzinach: 10.00-14:30 w SP 36 (ul. de Gaulle’a 18). Więcej informacji i możliwość zapisania się TUTAJ

• SPOTKANIE Z AUTOREM

13 i 16 marca będziemy gościć w szkole Wojciecha Waltera, autora książki „Tychy pełne tajemnic”. W spotkaniach wezmą udział uczniowie kilku klas, wszyscy chętni mogą zakupić książkę. List Autora do Rodziców TUTAJ

• Rodzice uczniów klas szóstych

Drodzy Rodzice Uczniów klas VI

Informujemy, że w związku z projektem przekształcenia Gimnazjum nr 11 im. Jana III Sobieskiego w Tychach w Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi odbędzie się spotkanie informacyjne - Dzień Otwarty – 7 marca 2017 o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej. Serdecznie na nie zapraszamy.

Zapraszamy uczniów do nowo otwieranych klas VII naszej szkoły:

- dwujęzycznych z językiem angielskim jako językiem wiodącym;

- ogólnodostępnych .

Nasze atuty:

- jednozmianowość,

- doświadczona kadra pedagogiczna,

- dobrze wyposażone pracownie, dostosowane do prowadzenia zajęć z fizyki, chemii, biologii, geografii i pozostałych przedmiotów,

- świetlica szkolna, obiady,

- bezpieczna szkoła objęta monitoringiem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Tel. 32 227 27 49

Email: gim11@gim11.tychy.pl

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Gimnazjum nr 11 im. Jana III Sobieskiego

w Tychach

• REFORMA EDUKACJI

2 marca 2017 r. o godz. 16:00 w Zespole Szkół nr 5 w Tychach, ul. Edukacji 11 ("Budowlanka") odbędzie się spotkanie przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Katowicach z rodzicami uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjów, poświęcone wdrażanej reformie edukacji. Zapraszamy do udziału!

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

W środę, 1 marca, zapraszamy Rodziców uczniów klas 3 i 6 na zebrania – godz. 17:00, terminy spotkań w klasach 1 i 2 podają wychowawcy, Rodziców uczniów klas 4 i 5 zapraszamy na konsultacje. Przypominamy, że 2 marca o godz. 16:00 w Zespole Szkół nr 5 („Budowlanka”) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami katowickiego Kuratorium Oświaty dotyczące reformy szkolnictwa. Zapraszamy do udziału.

• PODRĘCZNIKI, KLASA TRZECIA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas TRZECICH po odbiór wiosennej części podręcznika. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.

• PODRĘCZNIKI, KLASA PIERWSZA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas PIERWSZYCH po odbiór wiosennej części podręcznika. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.
    Podręczniki dla klas 3 będą dostępne w ciągu najbliższych dni, prosimy śledzić ogłoszenia na stronie i na librusie.

• PODRĘCZNIKI, KLASA DRUGA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas DRUGICH po odbiór wiosennej części podręcznika. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.
    Podręczniki dla klas 1 i 3 będą dostępne w ciągu najbliższych dni, prosimy śledzić ogłoszenia na stronie i na librusie.

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • RODZICE UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

Drodzy Rodzice Uczniów klas VI

W związku z reformą edukacji i projektem przekształcenia Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w Tychach w Szkołę Podstawową z oddziałami dwujęzycznymi, serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 14 – 15 lutego 2017r. w godz. 16.00 – 19.00. Będzie okazja obejrzeć szkołę, spotkać się z nauczycielami i uczniami, a przede wszystkim poznać naszą ofertę i uzyskać wiele informacji.

Zapraszamy uczniów do nowo otwieranych klas VII naszej szkoły:

- dwujęzycznych z językiem angielskim,
    - mundurowej,
    - ogólnodostępnych z innowacjami edukacyjnymi,
    Nasze atuty:
    - nowoczesne metody pracy, programy autorskie,
    - jednozmianowość,
    - doświadczona kadra pedagogiczna,
    - świetnie wyposażone, multimedialne pracownie: biologiczna, chemiczna, fizyczna, geograficzna, językowe, matematyczne, historyczne, polonistyczne,
    - świetlica szkolna, obiady,
    - bezpieczeństwo (m. in. szeroko rozbudowany monitoring)

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
    jedynkaa@poczta.onet.pl

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
    Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w Tychach

• PODSUMOWANIE KONKURSÓW

Informacje o wynikach szkolnych konkursów TUTAJ. Apel z wręczeniem nagród - 17 II

• PORZĄDKI!

Prosimy o odbieranie ubrań i butów, które dzieci pozostawiały na terenie szkole (do odbioru w szatni). Zapomniane śniadaniówki i bidony czekają na swoich właścicieli w świetlicy. Po 10 lutego rzeczy, które pozostaną będą przekazane do MOPS-u.

• KONKURS SZOPEK

Organizatorzy IX Rodzinnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych postanowili w tym roku przyznać nagrodę publiczności. Więcej informacji TUTAJ. Zachęcamy do głosowania!

strona: