• JARMARK!

Dziś ostatni dzień VIII Jarmarku Bożonarodzeniowego (ZOBACZ program)> Zapraszamy na nasze stoisko „SP 1 i przyjaciele” („domek" nr 18).  Do zobaczenia na placu Baczyńskiego!

• BAJKA MUZYCZNA

W sobotę, 17 grudnia, zapraszamy do Mediateki na bajkę muzyczną „Czekając na Boże Narodzenie" (szczegóły NA PLAKACIE)

• WARSZTATY W MUZEUM

… a może ubrać choinkę tak, jak nasi dziadkowie i pradziadkowie? Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na warsztaty wykonania tradycyjnych ozdób choinkowych, szczegóły TUTAJ

• CUKIEREK!

Do 16 grudnia można zamawiać w bibliotece książki o kocie Cukierku. Zapraszamy! (zobacz PLAKAT)

• W GWIAZDKOWYM NASTROJU

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie świąteczne – 8 grudnia, godz. 17.00 (zobacz PLAKAT)

• PODRĘCZNIKI, klasa PIERWSZA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas PIERWSZYCH po odbiór drugiej części elementarza. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.

• OBIADY W GRUDNIU

Opłata za obiady w grudniu wynosi 56 zł. Wpłaty można dokonać w dniach 28 XI – 4 XII, liczy się data wpływu przelewu na konto, bardzo prosimy o terminowe wpłaty. Numer konta 24 1240 1330 1111 0010 6084 4410, na przelewie proszę podać imię, nazwisko i klasę dziecka.

• PODRĘCZNIKI, klasa TRZECIA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas TRZECICH po odbiór podręczników. Jeżeli znajdą Państwo w podręcznikach jakieś błędy drukarskie (rozmyte kolory, blady druk, inne błędy) prosimy o zwrot wadliwych podręczników do biblioteki. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.

• SKC DLA HOSPICJUM

Szkolne Koło Caritas zachęca do włączenia się do akcji zbiórki darów dla Hospicjum. Szczegóły NA PLAKACIE

• KONKURS SZOPEK

Uczniów, Rodziców, Dziadków zapraszamy do wspólnego tworzenia szopek bożonarodzeniowych! Szczegóły konkursu TUTAJ

• PODRĘCZNIKI, klasa DRUGA

Od poniedziałku, 7 listopada, zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas DRUGICH po odbiór podręczników. W dniach 14-18 listopada (z powodu choroby p. Renaty Saks) biblioteka czynna od 8:15 do 14:00.

• KONKURS

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową. Szczegóły NA PLAKACIE

• KONKURSY!

Zapraszamy do udziału w konkursach! „Mój zwierzak – mój bohater” (KLIKNIJ), „Super książka!” (KLIKNIJ) i „Tu skończyłam – dotąd przeczytałem” (KLIKNIJ)

• POMÓŻ I TY

Zapraszamy do włączenia się do akcji charytatywnej Fundacji Pomóż i Ty. Więcej informacji TUTAJ

• DYSKOTEKA

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę andrzejkową w poniedziałek, 21 listopada, w godz. 17:00-19:00. Bilet wstępu 1 zł. Zapewniamy wiele atrakcji: wróżby (po 50 gr), świetną muzykę i dobrą zabawę.

• 10 LISTOPADA

Przypominamy, że 10 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica zapewnia zajęcia opiekuńcze, tego dnia nie ma obiadu.

• "MÓJ ZWIERZAK - MÓJ BOHATER"

Jeszcze raz gorąco zachęcamy uczniów do udziału w konkursie literackim „Mój zwierzak – mój bohater”. Więcej informacji TUTAJ. Konkursowe prace można jeszcze przynieść w poniedziałek po długim weekendzie.

• KONSULTACJE

Zapraszamy Rodziców na konsultacje – w środę, 9 listopada. W klasach 1-3 godzinę podają wychowawcy, klasy 4-6 – godz. 17:00. O 16:00 spotkanie prezydium Rady Rodziców.

• OBIADY W LISTOPADZIE

Opłata za obiady w listopadzie wynosi 66,50 zł. Wpłaty (tylko przelewem!) można dokonać do 3 listopada – liczy się data wpływu przelewu na konto, bardzo prosimy o terminowe wpłaty. Numer konta 24 1240 1330 1111 0010 6084 4410, na przelewie proszę podać imię, nazwisko i klasę dziecka.

• CUKIEREK

W bibliotece można zamawiać książki o kocie Cukierku (TYLKO piątą i szóstą część). Więcej informacji TUTAJ, więcej o Autorze TUTAJ

strona: