• KONKURS

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w szkolnym konkursie literackim „Okiem bożonarodzeniowego karpia…” Szczegóły TUTAJ

• REFORMA EDUKACJI

W związku z wdrażaną reformą oświaty udostępniamy materiały przygotowane przez MEN i Kuratorium:
    List Śląskiego Kuratora Oświaty do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, Samorządowców
    Broszura informacyjna "Dobra Szkoła"
    "Mapa Drogowa Reformy Edukacji"
    Plakat "Dobra Szkoła"

Informujemy o możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami Ministerstwa Edukacji Narodowej.
    Linki do stron Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Katowicach.

• PODRĘCZNIKI, język niemiecki

Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia języka niemieckiego do biblioteki po odbiór podręczników. Biblioteka jest czynna od 8.00 do 16.00.

• DZIĘKUJEMY!

Świetlica szkolna dziękuje Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu naszego udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym na pl. Baczyńskiego, a Rodzicom i uczniom za wszystkie zakupy odwiedziny, dobre słowa i uśmiechy. Życzymy wesołych Świąt!

• STRONA ŚWIETLICY

• WYNIKI KONKURSU

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród szkolnego konkursu plastycznego na ozdobę świąteczną odbędzie się we wtorek, 20 grudnia, godz. 13:00, obok choinki na I piętrze. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu!

• OGŁOSZENIE BIBLIOTEKI

Biblioteka przypomina uczniom klas 4-6 o możliwości dostarczenia spisu przeczytanych książek. Więcej TUTAJ

• "WESOŁA JEDYNKA"

Nowy numer gazetki szkolnej (16 stron opowiadań autorstwa uczniów!) można nabyć w bibliotece. Zapraszamy!

• JARMARK!

Dziś ostatni dzień VIII Jarmarku Bożonarodzeniowego (ZOBACZ program)> Zapraszamy na nasze stoisko „SP 1 i przyjaciele” („domek" nr 18).  Do zobaczenia na placu Baczyńskiego!

• BAJKA MUZYCZNA

W sobotę, 17 grudnia, zapraszamy do Mediateki na bajkę muzyczną „Czekając na Boże Narodzenie" (szczegóły NA PLAKACIE)

• WARSZTATY W MUZEUM

… a może ubrać choinkę tak, jak nasi dziadkowie i pradziadkowie? Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na warsztaty wykonania tradycyjnych ozdób choinkowych, szczegóły TUTAJ

• CUKIEREK!

Do 16 grudnia można zamawiać w bibliotece książki o kocie Cukierku. Zapraszamy! (zobacz PLAKAT)

• W GWIAZDKOWYM NASTROJU

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie świąteczne – 8 grudnia, godz. 17.00 (zobacz PLAKAT)

• PODRĘCZNIKI, klasa PIERWSZA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas PIERWSZYCH po odbiór drugiej części elementarza. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.

• OBIADY W GRUDNIU

Opłata za obiady w grudniu wynosi 56 zł. Wpłaty można dokonać w dniach 28 XI – 4 XII, liczy się data wpływu przelewu na konto, bardzo prosimy o terminowe wpłaty. Numer konta 24 1240 1330 1111 0010 6084 4410, na przelewie proszę podać imię, nazwisko i klasę dziecka.

• PODRĘCZNIKI, klasa TRZECIA

Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas TRZECICH po odbiór podręczników. Jeżeli znajdą Państwo w podręcznikach jakieś błędy drukarskie (rozmyte kolory, blady druk, inne błędy) prosimy o zwrot wadliwych podręczników do biblioteki. Biblioteka jest czynna od 8:15 do 16:00.

• SKC DLA HOSPICJUM

Szkolne Koło Caritas zachęca do włączenia się do akcji zbiórki darów dla Hospicjum. Szczegóły NA PLAKACIE

• KONKURS SZOPEK

Uczniów, Rodziców, Dziadków zapraszamy do wspólnego tworzenia szopek bożonarodzeniowych! Szczegóły konkursu TUTAJ

• PODRĘCZNIKI, klasa DRUGA

Od poniedziałku, 7 listopada, zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas DRUGICH po odbiór podręczników. W dniach 14-18 listopada (z powodu choroby p. Renaty Saks) biblioteka czynna od 8:15 do 14:00.

• KONKURS

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie na ozdobę bożonarodzeniową. Szczegóły NA PLAKACIE

strona: