Nawigacja

zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

zajęcia pozalekcyjne

Terminy ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH w roku 2018/19

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW
 

Zajęcia szachowe UKS „Jedynka”
Janusz Górski
wtorek 16:30-18:15
czwartek 16:30-18:15

Siatkówka kl. 3 i 4
Artur Bondel
poniedziałek 15.45-17.00
środa 15.45-17.00

Aerobik kl. 4-8
Aldona Bondel 
wtorek 8:00-8:45 

Zajęcia sportowe
Monika Mazur
wtorek 8:00-8:45 
czwartek 8.55-9.40

Zajęcia sportowe
Anna Chłopek

poniedziałek 14.45-15.30
wtorek 14.45-15.30

MegaMisja
Bogna Bielecka
wtorek 8:15-9:50

Zajęcia matematyczne
Renata Klimas 
wtorek 8:00-8:45

Kółko jęz. niemieckiego
Katarzyna Godzik
poniedziałek 15.40-16.25
czwartek 15.40-16.25

Kółko przyrodnicze
Katarzyna Taratuta
piątek 11.50-12.35

Szkolne Koło Caritas
Bernadeta Dominiec 
czwartek 15.30-17.00

Schola 
Anna Caputa
wtorek 13:50-14:35
czwartek 13:50-14:35

Zajęcia muzyczne (świetlica)
Lidia Kępowicz 
poniedziałek 10.45-12.35

Modelarstwo
Izabela Waszyńska 
Mikołaj Waszyński

środa 13.50-14.35
środa 15.30-17.00

Origami 
Martyna Rosiak 
poniedziałek 12:50-13:35
wtorek 10:15-11:00

Rękodzieło
Regina Wróbel 
wtorek 14:45-15:30

Terapia przez sztukę
Krystyna Ostarek-Kral 
poniedziałek 8.00-9.40

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Język polski klasy 8
Alina Gurbisz
środa 8.00-8.45

Bożena Chrobok
wtorek 14:45-15:30

 

Język polski 
Daria Borkowska
piątek 11.50-12.35

Alina Gurbisz
poniedziałek 10.45-11.30
czwartek 9.50-10.35

Agnieszka Jaromin
wtorek 15.40-16.25 
czwartek 13.50-14.35

Marta Rożnawska
czwartek 8.00-8.45
piątek 8.00-8.45

 

Matematyka 
Małgorzata Kidoń 
poniedziałek 8.00-8.45
środa 9.50-10.35

Katarzyna Nowak
poniedziałek 12.50-13.35
wtorek 12.50-13.35

 

Przyroda
Katarzyna Taratuta 
czwartek 12.50-13.25

Przyroda, biologia 

Anna Pupar
czwartek 13.50-15.30

Geografia klasy 5
Marzena Lewandowska-Brożek
wtorek 8.00-8.45
piątek 12.50-13.34

Chemia 
Małgorzata Pałyga 
wtorek 15.40-16.25

 

Język angielski 
Karolina Kremer
środa 8.55-9.40
piątek 9.50-10.35

Lucyna Krosny
czwartek 8.55-9.40
piątek 8.00-8.45

Anna Stettner 
poniedziałek 13:50-14:35
piątek 12.50-13.35

Paweł Sałaciński
piątek 10.45-11.30

 

Język niemiecki 
Alicja Bialik 
czwartek 15.30-16:15
 

Zajęcia wyrównawcze realizowane przez wychowawczynie klas 1-3 
są podane do informacji dzieciom w poszczególnych klasach.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa Zaręby w Tychach
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach, pl. Wolności 4
  • 32 2272212

Galeria zdjęć