Nawigacja

2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/10 2008/09 2007/08 2006/07

Osiągnięcia

2015/16

SUKCESY UCZNIÓW 2015/16

  • Mój świat, moje marzenia konkurs plastyczny: nagrody – Jagoda Sowińska, Paulina Wiśniewska; wyróżnienie – Zofia Kuras
  • Igrzyska powiatowe w tenisie stołowym szkół podstawowych w kat. dziewcząt: 2. miejsce
  • Igrzyska powiatowe w tenisie stołowym szkół podstawowych w kat. chłopców: 3. miejsce
  • Śląsk – nasza mała Ojczyzna: 1. miejsce
  • Cztery pory roku w poezji polskiej – jesień II Powiatowy Konkurs Recytatorski: 3. miejsce – Natalia Zubelewicz
  • Portret pluszowego misia konkurs plastyczny: nagroda – Marta Dejas, Natalia Borys, Zuzanna Zimoląg
  • Płyńmy do naszej Itaki VIII Powiatowy Konkurs Mitologiczny: 3. miejsce
  • Niech zaświeci słońce XIX edycja Rejonowego Konkursu Twórczości Dziecięcej o Laur Rafała Pomorskiego: 1. miejsce w dziedzinie prozy – Marta Staniczek (opowiadanie mozna przeczytać w świątecznym numerze "Wesołej Jedynki" - TUTAJ)
  • Gwiazdowe anioły IX konkurs plastyczny: nagroda – Weronika Wersel
  • VIII Rodzinny Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych: nagrody – Julia Cieślikowska i Wiktoria Karbowska, nagroda specjalna dyrektora SP 10 – Hania Jawień (ZOBACZ GALERIĘ)
  • Igrzyska Powiatowe szkół podstawowych w szachach w kat. dziewcząt: 3. miejsce
  • Igrzyska Powiatowe szkół podstawowych w szachach w kat. chłopców: 1. miejsce
  • Memory Master ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego: laureat II stopnia – Michalina Pawlicka, Szymon Waszkiewicz, Weronika Klachacz, Zuzanna Urbanowicz, laureat III stopnia – Jakub Siejka, Kacper Klimczyk, Jakub Kolny, Paulina Gepert, wyróżnienie – Paweł Tuz
  • II Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek: 3. miejsce w kategorii zespołów – „Anielska Jedynka” (kl. 4a + 4b i 6b)
  • Językowy konkurs bożonarodzeniowy: 1. miejsce (w kat. kolęda) – Paulina Penkala, 3. miejsce (w kat. kartka świąteczna) – Maciej Urbanowicz
  • Rejonowe zawody tenisa stołowego dziewcząt: 2. miejsce
  • Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii konkurs informatyczny: 2. miejsce – Kacper Klimczyk, wyróżnienie – Piotr Duda
  • Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w pływaniu dziewcząt: 2. miejsce
  • Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w pływaniu chłopców: 3. miejsce
  • Origami Regionalny Konkurs Plastyczny: 1. miejsce (w kat. 6-7 lat) – Oliwia Zubrzycka, 2. miejsce (w kat. 6-7 lat) – Wiktoria Skudło, Julia Kulig; 2. miejsce (w kat. 8-12 lat) – Michał Drewniak, wyróżnienie (w kat. 8-12 lat) – Franciszek Dobczyk (ZOBACZ GALERIĘ)
  • Turniej Zespołów Szkolnych w Aerobiku: 2. miejsce
  • Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w piłce siatkowej chłopców: 2. miejsce
  • Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w szachach: 3. miejsce w punktacji drużynowej
  • Waterrr cup zawody pływackie klas trzecich: 2. miejsce
  • XV Międzypowiatowy Turniej Zespołów Szkolnych W Aerobiku: 2. miejsce
  • Igrzyska powiatowe szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców: 2. miejsce
  • Igrzyska powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym chłopców: 2. miejsce
  • 1 z 10 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny: 3. miejsce – Natalia Zubelewicz
  • Urodziny ze smakiem konkurs fotograficzny: 1. miejsce (w kat. 7-13 lat) – Julia Cieślikowska, 2. miejsce – Rafała Marczyk, 3. miejsce – Konrad Marczyk; 2. miejsce (w kat. powyżej 20 lat) – Ewelina Kosma (ZOBACZ GALERIĘ)
  • Wszystkie barwy wiosny konkurs plastyczny: nagroda – Milena Czech, Oliwia Kępińska, wyróżnienie – Zuzanna Urbanowicz (ZOBACZ GALERIĘ)
  • Pentel 46. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny: brązowy medal – Wiktoria Fułek
  • O złoty pierwiastek konkurs matematyczny: 1. miejsce
  • Kangur Matematyczny międzynarodowy konkurs matematyczny: laureat – Piotr Duda, bardzo dobry wynik – Milena Pawlas, wyróżnienie – Mateusz Wiculski, Bartosz Bromblik, Maksym Ząbroń, Maciej Kolarz, Witold Radzik, Grzegorz Twaróg 
  • Moje ulubione zwierzę lub ptak konkurs plastyczny: 1. miejsce – Marianna Zarychta, kwalifikacja do wystawy - Sabina Rutyna, Maria Machowska, Oliwia Kępińska (ZOBACZ GALERIĘ)
  • Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych w roku 2015/16: 5. miejsce

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa Zaręby w Tychach
    Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach, pl. Wolności 4
  • 32 2272212

Galeria zdjęć