• SKARPETKOWE WYZWANIE

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Chcąc okazać solidarność z osobami z Zespołem Downa we wtorek, 21 marca, załóż dwie różne skarpetki.
    Więcej informacji w ogłoszeniach na librusie.

• DZIEŃ NA RÓŻOWO

W czwartek, 16 marca, Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do ubrania się na różowo.

• „ŚWIADOMY ZAWÓD – KLUCZ DO SUKCESU”

Zespół Szkół nr 5 („budowlanka”) zaprasza ósmoklasistów we wtorek, 7 marca, w godzinach 9:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą tyskich szkół średnich. Więcej informacji TUTAJ (KLIKNIJ)

• REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

Od 6 lutego można zapisać dziecko do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24.
    Zapisy odbywają się przez formularz na stronie internetowej https://sp-tychy.nabory.pl/ (KLIKNIJ)

Więcej informacji o rekrutacji TUTAJ (KLIKNIJ).

• KONSULTACJE

Konsultacje dla Rodziców uczniów klas 4-8 - w środę, 1 marca, godz. 17:00, dla Rodziców uczniów klas 1-3 - również w środę, 1 marca, godzinę podają wychowawczynie.

• POMOC DLA OFIAR TRZĘSIENIA ZIEMI

W tym tygodniu (13-17 lutego) zbieramy dary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.

Prosimy o przynoszenie nowych artykułów: kocy, śpiworów, latarek, środków czystości, pampersów, artykułów higienicznych dla kobiet oraz żywności (konserwy, gorące kubki).

Więcej informacji – w ogłoszeniach na librusie.

• RADA RODZICÓW

Spotkanie Rady Rodziców odbędzie się w środę, 15 lutego, godz. 17:00, w sali 23. Zapraszamy!

• SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI Z UKRAINY

Spotkanie Rodziców dzieci z Ukrainy odbędzie się w środę, 15 lutego, godz. 17:00, sala 22. Rodziców, którzy zostali powiadomieni serdecznie zapraszamy!

• POCZTA WALENTYNKOWA

Samorząd Uczniowski zaprasza do wysyłania kartek, liścików itp. pocztą walentynkowąSkrzynka nadawcza znajduje się w bibliotece do 13 lutego. Listy będą doręczane adresatom 14 lutego.

• DZIEŃ OTWARTY

Przedszkolaki (naszych przyszłych uczniów!) wraz z Rodzicami zapraszamy na "dzień otwarty" we wtorek, 7 lutego, godz. 17:00. Facebookowe wydarzenie - TUTAJ (KLIKNIJ)

• SPOTKANIE RADY RODZICÓW

We wtorek, 10 stycznia, godz. 17:00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców. Zapraszamy po jednym przedstawicielu Rodziców z każdej klasy.

• „W TYCHACH JEST PIĘKNIE”

Sfotografuj świąteczne Tychy i weź udział w konkursie! Więcej informacji TUTAJ (KLIKNIJ)

• WYMARZONA BIBLIOTEKA

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie - szczegółu TUTAJ (KLIKNIJ)

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Od poniedziałku, 24 października, Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczynamy zbiórkę niepotrzebnych, uszkodzonych, zepsutych telefonów komórkowych, tabletów oraz laptopów, które przekazane zostaną Fundacji Missio Cordis budującej studnie w Czadzie.

Link do oficjalnej strony organizatora – kliknij TUTAJ

• „W GWIAZDKOWYM NASTROJU”

Spotkanie świąteczne w Szkole Podstawowej nr 1 w Tychach wraca!

W czwartek, 15 grudnia, od 17:00 do 19:00. Zapraszamy do obejrzenia występów uczniów. Zachęcamy do zakupu upominków i ozdób choinkowych wykonanych przez dzieci. Smakowite ciasta i kawę oferuje nasza kawiarenka. Może będą jeszcze jakieś inne niespodzianki…?

Zapraszamy Rodziców, uczniów, absolwentów i Przyjaciół naszej szkoły.

Plakat TUTAJ (KLIKNIJ), facebookowe wydarzenie TUTAJ (KLIKNIJ)

• KONKURS NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie na ozdobę bożonarodzeniową. Format i technika pracy – dowolne. Data i miejsce oddania prac – 9 grudnia 2022 r., świetlica szkolna.

• „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”

Każdy z nas robi czasami zakupy. Jeżeli to zakupy w Lidlu - zachęcamy do zbierania Talenciaków i włączenia się do akcji Szkoły pełne talentów. Szczegóły - w ogłoszeniach na librusie.

• KONSULTACJE

W środę, 9 listopada, odbędą się konsultacje: klasy 1-3 - godzinę podaje wychowawca, klasy 4-8 godz. 17:00. Zapraszamy!

• PODZIĘKOWANIA

W imieniu Przystani Ocalenie w Ćwiklicach oraz Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach, dziękujemy Rodzicom i Uczniom za okazaną pomoc i zaangażowanie w zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierząt.

Podziękowania, które otrzymaliśmy można zobaczyć TUTAJ.

• UBEZPIECZENIE DZIECI

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy możliwość zawarcia indywidualnego ubezpieczenia Uczniów w ramach tzw. GRUPY OTWARTEJ - możliwość wyboru 1 z 4 wariantów umowy, zakup ubezpieczenia on-line pod adresem: https://nnwdlaszkoly.pl/standard/odmKeY lub w naszym biurze ul. Rynek 7 (obok cukierni Rzemiosło), płatność gotówką lub BLIK, pon-pt, godz. 9-17;

OFERTA WAŻNA DO DNIA 30.10.2022;

​OCHRONA UBEZPIECZENIOWA rozpoczyna się (dla Wszystkich niezależnie od daty zakupu ubezpieczenia) od 01.09.2022;

Deklarujemy swoją pomoc na każdym etapie - przystąpienia do umowy, zgłoszenia roszczenia - zapraszamy do kontaktu z nami -

Justyna Kurdziel
    justyna.kurdziel@port.allianz.pl