Aktualności Regulaminy Pierwszaki Podręczniki

Przypominamy, że każdy podręcznik musi być OPRAWIONY
oraz PODPISANY w miejscu do tego przeznaczonym

Treść listu do pierwszoklasistów (i ich Rodziców)

Drogi Pierwszoklasisto,

otrzymałeś komplet podręczników. Życzymy Ci, żeby nauka w szkole była wspaniałą przygodą, w której podręczniki będą Ci pomagać smiley

Szanowni Rodzice,

kolejny rok uczniowie otrzymują podręczniki, z których korzystają w ciągu roku szkolnego. Tegoroczne książki klas pierwszych są nowe. W następnych latach będą z nich korzystać kolejne roczniki pierwszoklasistów.

Podręcznikami, które muszą wrócić do biblioteki (podręcznikami wielokrotnego użytku) są te, w których jest pieczątka biblioteki i numer inwentarzowy.

Przekazując podręczniki bardzo prosimy o ich oprawienie i PODPISANIE (każdy z nich – zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia – ma na to przeznaczone miejsce, proszę z nich korzystać!).

W razie pytań związanych z podręcznikami prosimy o kontakt z biblioteką szkolną (od 8:15 do 16:00, e-mail: sp1.kosma1@gmail.com) lub o przesłanie wiadomości na dzienniku elektronicznym).

Ewelina Kosma
bibliotekarz