2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2015/16 2014/15 2013/14 2012/13 2011/12 2010/11 2009/10 2008/09 2007/08 2006/07

2021/22

SUKCESY UCZNIÓW 2021/22

Dyplomy TUTAJ

• „Zwierzę to nie rzecz” ogólnopolski konkurs plastyczny: wyróżnienia – Xymena Zaborowska, Małgorzata Siek (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ, galeria prac wyróżnionych w konkursie TUTAJ, fanpage konkursu TUTAJ)
  • „Zwierzaki - kocham, lubię, szanuję, dbam” konkurs plastyczny: nagroda - Oliwia Trojanowska; wyróżnienia - Wiktoria Balion, Alicja Lubaszka, Antonina Dukat (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • Mój świat, moje marzenia konkurs plastyczny: nagrody - Amelia Adamów, Małgorzata Chwoła, Ewa Sośnicka, Stefan Pszczółka (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • Cudaki, potworki i inne jesienne stworki konkurs plastyczny: nagroda - Małgorzata Siek, wyróżnienia - Arina Kozlova, Zuzanna Luber, Justyna Rutyna (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • Moja ulubiona pora roku XXI wojewódzki konkurs twórczości plastycznej dzieci i młodzieży: 3. miejsce - Lena Palka (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • Noc w bibliotece konkurs literacki: 3. miejsce - Zofia Cykowska (opowiadanie Zosi można przeczytać TUTAJ), wyróżnienie - Jan Cykowski (opowiadanie Jasia TUTAJ)
  • Gwiazdkowe Anioły konkurs plastyczny: wyróżnienia - Alicja Lubaszka, Jakub Lewandowski (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • XIII Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych: wyróżnienia Dominik Czerny, Zofia Darocha, Wiktoria Lichwa, Kinga Szweda (szopki przygotowane na konkurs można zobaczyć TUTAJ)
  • TAK dla czystego powietrza konkurs plastyczny: 1, miejsce (w swojej kategorii wiekowej) - Józef Jendrysko (prace wysłane na konkurs można obejrzeć TUTAJ)
  • Śladami Mikołaja Kopernika - nie tylko astronoma IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: 3. miejsce - Maksymilian Pytel
  • konkursy plastyczne na Dzień Matki
    Kwiatek dla mamy
    : nagroda - Wiktoria Balion
    Moja mama - taka pięknanagrody - Zuzanna Luber, Zoja Karwoth
    Mama, Matusia, Mateńka: wyróżnienia - Lena Obrębska, Sonia Róg
    (prace wysłane na konkursy TUTAJ)
  • „Świat budzi się wiosną” konkurs plastyczny: nagrody - Wiktoria Balion, Bartosz Pojda, Stefan Pszczółka
  • Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny: 1. miejsce (w kategorii klas 3) - Agata Szewczyk, 2. miejsce (w kategorii klas 2) - Maksymilian Pytel, 3. miejsce (w kategorii klas 2) - Patrycja Popiel
  • Namaluj swój świat - niebieski, żółty... konkurs plastyczny: 2. miejsce - Iga Spiczak-Brzezińska, wyróżnienia - Bartosz Pojda, Jakub Palka (galeria prac wysłanych na konkurs TUTAJ)
  • „Śląsk - nasza mała Ojczyzna” konkurs wiedzy: 2. miejsce drużyna w składzie Justyna Groetschel, Zofia Siry, Zofia Zubelewicz
  • Memory Master ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego: laureaci - Bartosz Sałaciński, Jakub Derewońko i Maja McQuade; wyróżnienia - Nikola Kudłacik, Alicja Sobieska i Zuzanna Dyba