Mój świat, moje marzenia konkurs plastyczny: nagrody – Jagoda Sowińska, Paulina Wiśniewska; wyróżnienie – Zofia Kuras
Igrzyska powiatowe w tenisie stołowymszkół podstawowych w kat. dziewcząt: 2. miejsce
Igrzyska powiatowe w tenisie stołowymszkół podstawowych w kat. chłopców: 3. miejsce
Śląsk – nasza mała Ojczyzna: 1. miejsce
Cztery pory roku w poezji polskiej – jesieńII Powiatowy Konkurs Recytatorski: 3. miejsce – Natalia Zubelewicz
Portret pluszowego misiakonkurs plastyczny: nagroda – Marta Dejas, Natalia Borys, Zuzanna Zimoląg
Płyńmy do naszej ItakiVIII Powiatowy Konkurs Mitologiczny: 3. miejsce
Niech zaświeci słońce XIX edycja Rejonowego Konkursu Twórczości Dziecięcej o Laur Rafała Pomorskiego: 1. miejsce w dziedzinie prozy – Marta Staniczek (opowiadanie mozna przeczytać w świątecznym numerze "Wesołej Jedynki" - TUTAJ)
Gwiazdowe anioły IX konkurs plastyczny: nagroda – Weronika Wersel
VIII Rodzinny Międzyszkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych: nagrody – Julia Cieślikowska i Wiktoria Karbowska, nagroda specjalna dyrektora SP 10 – Hania Jawień (ZOBACZ GALERIĘ)
Igrzyska Powiatowe szkół podstawowych w szachach w kat. dziewcząt: 3. miejsce
Igrzyska Powiatowe szkół podstawowych w szachach w kat. chłopców: 1. miejsce
Memory Masterogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego: laureat II stopnia – Michalina Pawlicka, Szymon Waszkiewicz, Weronika Klachacz, Zuzanna Urbanowicz, laureat III stopnia – Jakub Siejka, Kacper Klimczyk, Jakub Kolny, Paulina Gepert, wyróżnienie – Paweł Tuz
II Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek: 3. miejsce w kategorii zespołów – „Anielska Jedynka” (kl. 4a + 4b i 6b)
Językowy konkurs bożonarodzeniowy: 1. miejsce (w kat. kolęda) – Paulina Penkala, 3. miejsce (w kat. kartka świąteczna) – Maciej Urbanowicz
Rejonowe zawody tenisa stołowego dziewcząt: 2. miejsce
Aktywnie i bezpiecznie w czasie ferii konkurs informatyczny: 2. miejsce – Kacper Klimczyk, wyróżnienie – Piotr Duda
Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w pływaniu dziewcząt: 2. miejsce
Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w pływaniu chłopców: 3. miejsce
Origami Regionalny Konkurs Plastyczny: 1. miejsce (w kat. 6-7 lat) – Oliwia Zubrzycka, 2. miejsce (w kat. 6-7 lat) – Wiktoria Skudło, Julia Kulig; 2. miejsce (w kat. 8-12 lat) – Michał Drewniak, wyróżnienie (w kat. 8-12 lat) – Franciszek Dobczyk (ZOBACZ GALERIĘ)
Turniej Zespołów Szkolnych w Aerobiku: 2. miejsce
Igrzyska Powiatowe Szkół Podstawowych w piłce siatkowej chłopców: 2. miejsce
Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w szachach: 3. miejsce w punktacji drużynowej
Waterrr cup zawody pływackie klas trzecich: 2. miejsce
XV Międzypowiatowy Turniej Zespołów Szkolnych W Aerobiku: 2. miejsce
Igrzyska powiatowe szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców: 2. miejsce
Igrzyska powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym chłopców: 2. miejsce
1 z 10 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny: 3. miejsce – Natalia Zubelewicz
Urodziny ze smakiem konkurs fotograficzny: 1. miejsce (w kat. 7-13 lat) – Julia Cieślikowska, 2. miejsce – Rafała Marczyk, 3. miejsce – Konrad Marczyk; 2. miejsce (w kat. powyżej 20 lat) – Ewelina Kosma (ZOBACZ GALERIĘ)
Wszystkie barwy wiosny konkurs plastyczny: nagroda – Milena Czech, Oliwia Kępińska, wyróżnienie – Zuzanna Urbanowicz (ZOBACZ GALERIĘ)
Pentel 46. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny: brązowy medal – Wiktoria Fułek
O złoty pierwiastek konkurs matematyczny: 1. miejsce
Kangur Matematyczny międzynarodowy konkurs matematyczny: laureat – Piotr Duda, bardzo dobry wynik – Milena Pawlas, wyróżnienie – Mateusz Wiculski, Bartosz Bromblik, Maksym Ząbroń, Maciej Kolarz, Witold Radzik, Grzegorz Twaróg
Moje ulubione zwierzę lub ptak konkurs plastyczny: 1. miejsce – Marianna Zarychta, kwalifikacja do wystawy - Sabina Rutyna, Maria Machowska, Oliwia Kępińska (ZOBACZ GALERIĘ)
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych w roku 2015/16: 5. miejsce