Poniedziałek 21.08.2017

Statistics

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach serdecznie zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas I na spotkanie organizacyjne w dniu 29 sierpnia 2017 r. (wtorek) o godz. 17.00.

Na zebranie proszę przynieść bilans sześciolatka.

• Życzymy wszystkim UDANYCH WAKACJI!

• Informacja o podręcznikach do religii na rok szkolny 2017/18 TUTAJ

• Zakończenie roku szkolnego 2016/17:

klasy 1 - 3 godz. 9:00

klasy 4 - 6 godz. 11:00

• Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas XIII Pikniku Rodzinnego. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

• Wyniki wiosennej edycji konkursu "Super książka!" TUTAJ

• Dziękujemy wszystkim, którzy w terminie oddali wypożyczone książki i podręczniki. Zapominalscy przynoszą podręczniki (płyty z podręczników do języka angielskiego) w przyszłym tygodniu (26-30 VI). Codziennie (oprócz wtorku – mamy konferencję) w godz. 9.00 do 14.00. Większość zawiadomień o konieczności zapłacenia za zniszczone podręczniki została przekazana Rodzicom i uczniom. Ponieważ zawiadomień było w sumie kilkaset – część z nich zostanie przekazana w późniejszym terminie.

• Na wakacje wszystkie wypożyczone książki muszą wrócić do biblioteki. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili - oddają książki w poniedziałek lub wtorek, najpóźniej w środę! Informacje o zwrocie podręczników - niżej.

• Przypominamy wszystkim uczniom o konieczności zabrania swoich rzeczy z szatni. Najpóźniej do końca czerwca. Po tym terminie ubrania i buty pozostawione w szatni zostaną przekazane do MOPS-u.

• W klasach 1-3 podręczniki zbierają wychowawczynie w klasach. Podręczniki z angielskiego też. Proszę sprawdzić, czy w książce jest właściwa płyta CD (płyta mp3)!
    Informację o ewentualnej konieczności zapłacenia za zniszczony podręcznik przekażemy przed końcem roku szkolnego, po komisyjnym sprawdzeniu stanu podręczników.
    Jeżeli podręcznik jest oprawiony w okładkę samoprzylepną – proszę jej nie odklejać i oddać podręcznik razem z okładką!!!

• Uczniowie klas 4-5 oddają podręczniki osobiście w bibliotece. Proszę sprawdzić, czy w książce z angielskiego jest właściwa płyta CD (płyta mp3)!

• Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z prezentacją na temat bezpieczeństwa cyfrowego dzieci i młodzieży (TUTAJ)