Niedziela 21.01.2018

Statistics

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach

• Zdjęcia z balu karnawałowego klas 1-3 można obejrzeć TUTAJ

• Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas TRZECICH po odbiór podręczników. Biblioteka jest czynna od 8.15 do 16.00.

• Dla wszystkich , którzy odpowiedzieli na apel Szkolego Koła Caritas i wsparli hospicjum Świetlikowo - serdeczne podziękowania!

• Zapraszamy Rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas PIERWSZYCH po odbiór podręczników. Biblioteka jest czynna od 8.15 do 16.00.

• Nasi uczniowie też uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli, "mały" fotoreportaż TUTAJ

• Zapraszamy Rodziców na wywiadówki, podsumowujące pierwszy semestr roku szkolnego - w środę, 17 stycznia. Klasy 4-7 - godzina 17:00, w klasach 1-3 godzinę podają wychowawcy.

• Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

• Kalendarz roku szkolnego 2017/18 i inne ważne daty można sprawdzić TUTAJ

• Zapraszamy na nasze stoisko na Jarmarku Bożonarodzeniowym na pl. Baczyńskiego. Nasze stoisko ma numer... 1
    Oferujemy maskotki i ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci oraz rękodzieło artystyczne twórców zaprzyjaźnionych ze szkołą. Serdecznie zapraszamy!
    Program występów podczas Jarmarku można sprawdzić TUTAJ

• W czwartek, 14 grudnia, od 17:00 do 19:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie świąteczne! Wśród atrakcji występy uczniów, kiermasz ozdób świątecznych i prezentów  wykonanych przez dzieci, kawiarenka.
    Zapraszamy również od 14 do 17 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy na placu Baczyńskiego - tam też będziemy!