Rok 2017/18 rok 2016/17 RAZEM TYCHY rok 2015/16 Szkoła demokracji rok 2014/15 Przyjaciel szkoły rok 2013/14 rok 2012/13 Kronika rok 2011/12 rok 2010/11 rok 2009/10 Kuchnia rok 2008/09 Pracownia

Rok 2017/18

Dyplomy 2017/18

SUKCESY SPORTOWCÓW

14-15 listopada 2017

Obydwie nasze drużyny tenisa stołowego stanęły na podium podczas Powiatowych Igrzysk dzieci w tenisie stołowym. Dziewczynki (drużyna w składzie Olga Huska, Ola Majdan, Marta Myśliwiec) zdobyły pierwsze miejsce, chłopcy (Bartek Bilgoń, Oliwier Kopycki, Maciek Urbanowicz) drugie. W klasyfikacji indywidualnej Bartek Bilgoń był trzeci. Gratulacje!

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2017

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas starszych spotkali się na sali gimnastycznej na bardzo oryginalnej lekcji historii. Bohaterami krótkiego przedstawienia była grupka dzieci, niechętnie zwiedzająca muzeum. Ale kiedy do dzieci z obrazów wyszli ich przodkowie – historia przez nich opowiedziana stała się żywa, intrygująca i atrakcyjna.

Więcej zdjęć TUTAJ

ŚWIĘTY W SŁUŻBIE NIEUGIĘTY

10 listopada 2017

Nasz uczennice odniosły sukces w konkursie o św. Franciszku i św. Klarze. Prezentacja przygotowana przez Milenę Pawlas i Magdę Prudło zdobyła drugie miejsce w konkursie multimedialnym, w konkursie wiedzy dwuosobowa drużyna – Natalia Gwóźdź i Klara Maksim – również były drugie. Serdeczne gratulacje!

HALLOWEEN

31 października 2017

Trochę strasznie było w szkole ostatniego dnia października… laughdevilwink

Zdjęcia TUTAJ

JESIENNE LEKCJE

październik 2017

Kilka zdjęć z jesiennych lekcji w klasie 1a można zobaczyć TUTAJ

SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY

27 października 2017

Uczniowie klas starszych wzięli udział w szkolnym etapie XXIII  Konkursu Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Marka, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie”. Do etapu rejonowego przeszli: Eryk Huska, Aleksandra Rudolf i Agata Kubica.

Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

JACY ONI ZDOLNI!

październik 2017

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy reprezentując kluby sportowe.

Pierwsze w tym roku szkolnym medale zdobyli Maja Marzec i Franek Furtok. Gratulujemy!

PASOWANIE NA UCZNIA
19 października 2017

Nasi wspaniali pierwszoklasiści zostali oficjalnie pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach.

Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

16 października 2017

Podczas akademii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski wręczone zostały nagrody w plebiscycie Top 5 nauczycieli. Tytuł „Stylowej” zdobyła pani Marzena Lewandowska-Brożek, „Kumplem" tradycyjnie został pan Paweł Sałaciński, „Geniuszem" – pan Henryk Rej, „Kosą" – pani Małgorzata Pałyga, „Celebrytą" – pani Katarzyna Taratuta.

Więcej zdjęć TUTAJ

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4 września 2017

Za wspaniałe zdjęcia podziękowania dla pana Dariusza.

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ

PRZYGOTOWANIA

sierpień 2017

Jedną z rzeczy, które trzeba było przygotować zanim do szkoły wrócą uczniowie były podręczniki. Przez ponad tydzień wszyscy nauczyciele pomagali w bibliotece opracować i podzielić na komplety ponad 8 tysięcy podręczników dla wszystkich naszych uczniów.

To tylko niewielka część podręczników, które musiały być gotowe na rozpoczęcie roku szkolnego.