Obiady

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

1. Zapisanie dziecka na obiady odbywa się poprzez podpisanie stosownej umowy u Pani Intendent. Druk umowy dostępny jest TUTAJ (KLIKNIJ). Wypełnioną umowę Rodzice mogą zostawić na "woźniówce".
  2. Opłaty z tytułu kosztów żywienia dziecka w szkole w danym miesiącu należy uiścić przelewem w wyznaczonym, nieprzekraczalnym terminie, do 15. następnego miesiąca. Późniejsza wpłata wiąże się z naliczaniem odsetek. Numer konta - opłaty za obiady: 48 1240 1330 1111 0010 7132 0172
  3. Uczniom indywidualnie nalicza się odpłatności w każdym miesiącu. Informację o kwocie należnej do zapłaty można sprawdzić logując się na konto. Istnieje także możliwość uzyskania informacji u Pani Intendent.
  4. Odpłatność za wyżywienie ulega obniżeniu w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka korzystającego z posiłku.
  5. Powiadomienia o nieobecności dziecka na posiłku, w tym także wycieczki lub wyjścia szkolne, należy dokonać osobiście, mailowo (intendent.sp1@onet.pl) lub telefonicznie (nr telefonu 606 591 320) u Pani Intendent w godzinach od 7.30 do 8.00 na dany dzień oraz od 8.00 do 15.00 na dni kolejne. Stanowić to będzie podstawę do odliczenia należnej kwoty za posiłek.
  6. Zachowanie dziecka podczas obiadu ma wpływ na jego ocenę z zachowania.
  7. Wszystkie sprawy związane z obiadami należy konsultować z Panią Intendent.
  8. Zapisanie dziecka na obiady jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania powyższych zasad.

Wszystkie potrawy wydawane w stołówce słodzone są miodem lub ksylitolem (cukier brzozowy),
solone solą himalajską (czysta, pełnowartościowa sól naturalna, zawierająca 84 minerały).

Niektóre produkty potrzebne do sporządzenia obiadu mogą zawierać składniki alergenne.

alergeny.pdf