• KSIĄŻKI

Zwrot wszystkich KSIĄŻEK wypożyczonych z biblioteki W TYM TYGODNIU! (12-16 czerwca).
    Jeżeli książka się zgubiła, zniszczyła, coś się z nią stało – przyjdź i POWIEDZ O TYM!

Dziękujemy uczniom, którzy w terminie oddali wypożyczone książki. Jeszcze 34 osoby nie oddały...

• WYWIADÓWKI

W poniedziałek, 12 czerwca, zapraszamy Rodziców na wywiadówki. Klasy 1-3 - godzinę podają wychowawcy, klasy 4-8 - godz. 17:00.

• FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Zapraszamy w sobotę, 3 czerwca, na Festyn z okazji Dnia Dziecka! Od 15:00 do 19:00, na terenie szkoły. W programie występy naszych uczniów i wiele atrakcji przygotowanych przez Radę Osiedla Stare Tychy we współpracy z Miejskim Centrum Kultury (starotyskie animacje dla dzieci - w ramach Budżetu Obywatelskiego). Plakat TUTAJ (KLIKNIJ), facebookowe wydarzenie TUTAJ (KLIKNIJ)

• MECZ SIATKÓWKI

Zapraszamy Rodziców, którzy rozegrają mecz siatkówki UCZNIOWIE kontra DOROŚLI podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 3 czerwca. Mecz rozpocznie się ok. 18:30.

Chętnych prosimy o wiadomość na librusie do p. Izabeli Kudzi.

• WYNIKI KONKURSU „Tychy – moje miasto za 25 lat”

Z radością prezentujemy wyniki konkursu plastycznego „Tychy – moje miasto za 25 lat”, odbywającego się pod honorowym patronatem Macieja Gramatyki – Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy.

Nagrody:
    Lena Bielas – Szkoła Podstawowa nr 5 w Tychach
    Daniella Lantukh – Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach
    Natalia Pisarzowska – MDK nr 1 Tychy
    Patrycja Stanieczko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach

Wyróżnienia:
    Patrycja Skrzypczyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach
    Marcelina Niemiec – Szkoła Podstawowa nr 35 w Tychach
    Oliwier Roter – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tychach

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Przypominamy, że nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 3 czerwca o godz. 18:00 podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka.

• OBIADY

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej, druki umów na obiady i inne ważne informacje dostępne są TUTAJ (KLIKNIJ).
    Numer konta - opłata za obiady 48 1240 1330 1111 0010 7132 0172.
    Prosimy o terminowe wpłaty - do 15 dnia miesiąca płatność za miniony miesiąc.

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Jak uczniowie wykorzystują sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości - można zobaczyć TUTAJ (KLIKNIJ)

• KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO

Ważne daty w roku szkolny 2022/23 można sprawdzić TUTAJ (KLIKNIJ)

• ROK WISŁAWY SZYMBORSKIEJ

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Wisławy Szymborskiej. Zgłoszenia u nauczycieli języka polskiego do 26 maja. Konkurs odbędzie się 29 maja w bibliotece szkolnej.

• „Moja szkoła, moje miasto za 25 lat”

Szkolny konkurs literacki dla uczniów klas 4-8. Napisz odręcznie opowiadanie lub list (kartka formatu A4, 200 słów), zwróć uwagę na estetykę. Gotowe prace można oddawać nauczycielom-polonistom. Termin: do 26 maja.

• „Tychy - moje miasto za 25 lat”

Zapraszamy uczniów klas 1-3 tyskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Tychy - moje miasto za 25 lat”. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ (KLIKNIJ)

• SZKOŁY PONADPODSTAWOWE W TYCHACH

Zapraszamy ósmoklasistów do zajrzenia na stronę, na której zebraliśmy informacje o tyskich szkołach ponadpodstawowych - KLIKNIJ TUTAJ
    Oficjalny informator przygotowany przez Miejskie Centrum Oświaty - TUTAJ (KLIKNIJ)

• BUDAPESZT

Spotkanie Rodziców uczniów jadących na wycieczkę do Budapesztu w środę, 26 kwietnia, o godz. 16:30. Obecność Rodziców obowiązkowa.

Po spotkaniu odbędą się zebrania Rodziców ósmoklasistów.

• KONSULTACJE

Konsultacje dla Rodziców uczniów klas 4-7 - w środę, 19 kwietnia, godz. 17:00, dla Rodziców uczniów klas 1-3 - również w środę, 19 kwietnia, godzinę podają wychowawczynie.

• „ZAŚWIEĆ SIĘ NA NIEBIESKO”

2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W naszej szkole już w piątek, 31 marca, zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji poprzez ubranie się na niebiesko!

Więcej informacji w ogłoszeniach na librusie.

• NAJZDOLNIEJSI!

Wśród naszych uczniów są laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych (ZOBACZ TUTAJ). Jesteśmy z nich bardzo dumni!

• DLA HOSPICJUM

Szkolne Koło Wolontariatu zachęca, żeby zrobić coś dobrego dla hospicjum św. Kaliksta. Do końca marca można przynosić podkłady higieniczne na łóżko i pampersy dla dorosłych (rozmiar XL i XXL). Dziękujemy za wszystkie dary!

• INTELIGENTNE PRZEJŚCIE

Zagłosuj na Tychy! Jeżeli wygramy organizator konkursu - firma Orange - przekształci wybrane tyskie przejście dla pieszych w nowoczesne, aktywne przejście „smart”.

Głosowanie odbywa się przez stronę internetową inteligentneprzejscie.pl, należy wybrać z listy miast Tychy, podać swój nr telefonu, pobrać darmowy kod uwierzytelniający i zagłosować.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

• SKARPETKOWE WYZWANIE

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Chcąc okazać solidarność z osobami z Zespołem Downa we wtorek, 21 marca, załóż dwie różne skarpetki.
    Więcej informacji w ogłoszeniach na librusie.

• DZIEŃ NA RÓŻOWO

W czwartek, 16 marca, Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do ubrania się na różowo.

strona: