Poniedziałek 25.09.2017

Statistics

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej nr 1 w Tychach

• Do dzisiaj - piątku, 22 września - można głosować na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego. Jest wśród nich rozbudowa naszego placu zabaw! Więc prosimy i gorąco zachęcamy do oddawania głosów.

Jak to zrobić? Najprościej zagłosować można przez internet - na stronie www.razemtychy.pl

• Biblioteka jest już czynna, od 8:15 do 16:00.
    Uczniowie klas 2 i 3 po pierwsze w tym roku książki przyjdą całą klasą, w terminach uzgodnionych z wychowawczyniami.
    Zajrzyj na stronę biblioteki

• Kalendarz roku szkolnego 2017/18 i inne ważne daty można sprawdzić TUTAJ

• Spotkanie Rady Rodziców 12 września o godz. 17:00. Prosimy o przybycie jednego przedstawiciela z każdej klasy.
    Wywiadówki – 13 września (godzinę podają wychowawcy).

• Rodzice, którzy chcą, żeby ich dzieci jadły w szkole obiady proszeni są o zgłoszenie się w dniach 4-8 września do pani intendentki w celu podpisania stosownej umowy.

Obiady będą od 11 września. Ponieważ bardzo dużo dzieci je obiady - podobnie jak w poprzednich latach prosimy o dostosowanie się do harmonogramu (KLIKNIJ)